Projekt - 10 dana bez ekrana

Autor: Anica Marinović, 24. 5. 2016.

U našoj školi udruga Cinaz iz Zadra provela je projekt 10 dana bez ekrana u 5.a, 6.a, 6.b, 6.c, 7.a, te u PŠ Lisičić i PŠ Podlug. Projekt je proveden vrlo uspješno. Sudjelovalo je 72 djece koja su 10 dana trebala biti bez mobitela, računala i televizije.  Vrijeme su trebali provoditi što kvalitetnije s obitelji i prijateljima. Tijekom projekta su vodili dnevnik u koji su zapisivali kako su provodili svoje slobodno vrijeme. Po završetku projekta, 20.5.2016 , najboljima su dodijeljene nagrade i priznanja o sudjelovanju. Završno predavanje održao nam je gost glumac Branimir Kamber.

Izvijestila: Ana Balen