POPIS UDŽBENIKA

Popis udžbenika za šk. god.

2018./2019.

Kutak za roditelje-poveznice

Brošura o "novim drogama"

Ured za suzbijanje zlouporabe droga u Republici Hrvatskoj izdao je brošuru za roditelje ,,Intervju roditeljima odgovori koje je dobro znatiu kojoj možete naći informacije o novim drogama koje su se pojavile u RH te kako uočiti i prepoznati problem vezan za konzumaciju novih psihoaktivnih tvari.

Zbog rastuće dostupnosti proizvoda koji sadrže nove psihoaktivne tvari te visokih rizika koji se povezuju njihovom konzumacijom, svrha prodmetne brošure je informirati roditelje toj pojavi. U njoj ćroditelji naći osnovne informacije o tome što su nove psihoaktivne tvari (nove droge), kakvim se oblicima pojavljuju, gdje se iste mogu nabaviti, koji su učinci i štetne zdravstvene posljedice konzumacije novih droga te kako prepoznati trovanje novim psihoaktivnim tvarima. Također, u brošuri su navedeni savjeti za roditelje kako na vrijeme uočiti spriječiti problem vezan uz konzumaciju novih psihoatkivnih tvari, odnosno kako razgovarati djetetom novim drogama i štetnim posljedicama njihove konzumacije.

Brošuru preuzmite na poveznici ispod teksta.

BROŠURA ZA RODITELJE

Opći portal namijenjen roditeljima.yes

Potražite teme roditeljstva i obiteljskog odgoja.

Sigurnost i zaštita djece na internetu!

Sigurnost djece na internetu.pdf