preskoči na sadržaj

Osnovna škola Benkovac

Login
Tražilica
ZAKONI I PRAVILNICI

 ZAKONI

PRAVILNICI

Izvor: www.azoo.hr

VREMENIK ISPITA

     

Djelatnici

Podatci o ravnatelju i stručnim suradnicima:

IME I PREZIME

POLOŽAJ

 ZVANJE

TONĆI KUMAN

ravnatelj

prof. pedagogije

MARIJA PAVLAKOVIĆ (zamjena)

pedagog

prof. pedagogije

TANJA GULAN

psiholog

dr. sc. psihologije

ANICA MARINOVIĆ

KRISTINA PERAIĆ (zamjena)

knjižničar

mag.bibliotekarstva

ANA FABIJAN

DRAGANA DUMIĆ KEANLY

VALENTINA CINDORI

defektolog

logoped

logoped

mag. soc pedagogije

mr.sc. logoped

dipl. defektoog socijalni pedagog

 

Popis djelatnika razredne nastave:

POLOŽAJ

PREZIME I IME

POLOŽAJ

PREZIME I IME

Učitelj  savjetnik

BABIĆ MARINA

Učitelj 

KNEZ MIRENA (na porodiljnom dopustu)

Učitelj

BAČIĆ GABRIJELA

Učitelj

KNEZ SLAVICA

Učitelj

BAČIĆ ZORKA

Učitelj

LOVRIN MARKO

Učitelj mentor

BLASLOV ASJA

Učitelj

MARUŠIĆ ANITA

Učitelj

BRKOVIĆ MARINA

Učitelj

MIJIĆ SLAVICA

Učitelj

BUTERIN LIDIJA  (zamjena)

Učitelj

MIJIĆ ZLATA

Učitelj

DEŠPOJA ANAMARIJA

Učitelj

MILIČEVIĆ MARIJANA

Učitelj

DEŠPOJA KRISTINA

Učitelj

NEKIĆ IVICA

Učitelj

DRAGAŠ NEVENA

Učitelj

NEKIĆ MARIJA

Učitelj

FANTOV KRISTINA

Učitelj

PAULIN SANDRA

Učitelj

IVANKOV VEDERAN

Učitelj

PROVIĆ MARIJA

Učitelj

IVKOVIĆ DARIO

Učitelj

TADIĆ KATARINA

Učitelj

IVKOVIĆ DUBRAVKA

Učitelj

VUKSAN-ĆUSA BRANKA

Učitelj

KARDUM SNJEŽANA

Učitelj

VUKSAN-ĆUSA ANKA

Učitelj

KARDUM VEDRAN

Učitelj- mentor

ŽEPINA SOFIJA

Učitelj

KNEZ MARINA

Učitelj

ANTE GUSIĆ (zamjena)

 

 

Popis djelatnika predmetne nastave:

Predmet koji predaje

PREZIME I IME

Predmet koji predaje

PREZIME I IME

Engleski jezik  Talijanski jezik

BILOKAPIĆ MATILDA

Hrvatski jezik

MILETIĆ ROKO

Hrvatski jezik

BLJAIĆ NIKOLINA

Informatika

MORIĆ GORDAN

Vjeronauk

BONIĆ KRISTINA

Engleski jezik

MORIĆ MARKO

Biologija        Priroda           Kemija

BUDIĆ-KRALJ IVANKA

Matematika

MARUŠIĆ DIJANA

Vjeronauk

BULJAT MIRJANA

Fizika         Matematika

OREB BOJANA

Povijest

ČAČIĆ MARINA

TZK

PALEKA ROKO

Vjeronauk

ČIRJAK IVANKA

Tehnička kultura

PERKOVIĆ SENEIDA

Tehnička kultura

ČOLAK ANA

Engleski jezik

PUČO LACMANOVIĆ LUCIJA

Povijest

ĆURKOVIĆ MARINA

Hrvatski jezik 

RASPOVIĆ ANAMARIA (na porodiljnom dopustu)

Glazbena kultura

DUKA DENISE

Matematika

RUDIĆ JOSIPA

Vjeronauk

ĐURIĆ JANJA

Vjeronauk

SAVIČIĆ MILE

Fizika

FANTINA FABIJANA

Vjeronauk

SKOPLJAK MLADEN

Engleski jezik

GOLEM SANJA

Likovna kultura 

SURAĆ DINO

Likovna kultura

JELAVIĆ DRAGAN

Povijest

ŠIMUNIĆ ŽELJKA

Matematika

JOKIĆ MIRA

Biologija            Kemija

TALAPKA BERGHAUS ANITA

Povijest

JURJEVIĆ DIJANA

Biologija           Priroda

UŠLJEBRKA ŽELJKA

Vjeronauk

KARAMARKO MARINKO

Matematika

UTKOVIĆ VEDRAN

Engleski jezik  Talijanski jezik

KARDUM JOSIPA

Engleski jezik

VISKOVIĆ ANITA

TZK

KOLAČKO IVAN

Matematika

VLASNOVIĆ HELENA

Engleski jezik  Njemački jezik

KOMŠIĆ MICHAELA

Biologija          Priroda                    Kemija

VRANJIĆ BRKLJAČA ŽIVANA

TZK

KRPINA GOJAK

Engleski jezik

VRSALJKO SLAVICA

Njemački jezik

MARCELIĆ LERGA MARIJANA

Geografija

ZRILIĆ BRANKA

Glazbena kultura

MARINI MILIVOJA

Geografija

ZRILIĆ DUBRAVKA

Hrvatski jezk

MARINOVIĆ BRANKA

Engleski jezik

ZRILIĆ JOSIPA

Hrvatski jezik

MARTINOVIĆ MARIJA

Engleski jezik

ŽEPINA ANITA

Geografija

MATIĆ DRAGAN

Vjeronauk

ŽEPINA TEREZA

Hrvatski jezik

MATULINA ŽARKOVIĆ MAJA

Engleski jezik

ŽUPIĆ MIJO (zamjena)

Informatika

MICEK NEVENKA

   

 

Podatci o ostalim radnicima škole:

Ime i prezime

Zanimanje

Ime i prezime

Zanimanje

JULIJANA ŽIVKOVIĆ

Tajnica

LJUBICA VULELIJA

               Spremačica

MARINA VRLIKA

Računovođa

LJUBICA ZRILIĆ

                     Spremačica

                      PŠ Bruška

JOSIPA BULETA

Blagajnica

MARIJA ZRILIĆ

                     Spremačica

                      PŠ Perušić

ANTE BALEN

Domar

MARIJA ZRILIĆ

                      Spremačica

DRAGAN KUTIJA

Domar

RADOJKA ZRILIĆ

                      Spremačica

MILENKO BRZOJA

 Dom.-sprem.

PŠ Nadin

MARINA BULIĆ

      Spremačica

                       PŠ Korlat

TANJA ĆURČIĆ

                     Spremačica

NADA MATOŠIĆ

      Spremačica

                     PŠ Popovići

MALVINA KUTIJA

Spremačica

MARIJANA MORIĆ

                    Spremačica 

                     PŠ  Pristeg

NEDA GOLEM

                     Spremačica

        PŠ Lisičić

IVANKA PAVLOVIĆ

(zamjena)

                    Spremačica

                     PŠ Buković

BLAŽENKA PERAIĆ

                     Spremačica

                    PŠ Raštević

GORDANA ARBANAS

                     Spremačica

                      PŠ Smilčić

MARINA KATUŠA

Spremačica

              PŠ Podlug

ANKA KATUŠA

                     Spremačica

MARIJA ŠUNIĆ

                     Spremačica

ŽELJKA PAVIĆ

                      Spremačica




preskoči na navigaciju