preskoči na sadržaj

Osnovna škola Benkovac

Login
Tražilica
ZAKONI I PRAVILNICI

 ZAKONI

PRAVILNICI

Izvor: www.azoo.hr

VREMENIK ISPITA

     

OSMAŠI 2016./2017.

1. Andrijana Bašić

2. Filip Birkić

3. Ivana Birkić

4. Veronika Birkić

5. Mateo Čerina

6. Kristijan Ćurković

7. Lovre Ćurković

8. Glorija Ivanić

9. Antonia Josić

10. Kristina Kutija

11. Iva Ljutić

12. Andrea Pešut

13. Gabrijel Vuksan

14. Lorena Zelić

15. Tome Nikola Žilić

               Razrednica: Helena Vlasnović

1. Ivana Čerina

2. Dominik Kamber

3. Anđela Knez

4. Mirna Knez

5. Andrea Končarević

6. Slavica Kunac

7. Kristina Mijatović

8. Karlo Mikulić

9. Iva - Josipa Milković

10. Milica Mimić

11. Ante Perica

12. Romano Rosan

13. Nikola Savić

14. Stipe Savković

15. Lucija Šimunac

16. Matea Vulelija

17. Ante Zanić

18. Marija Zrilić

               Razrednica: NIkolina Bljaić

 

1. Antonio Čačić

2. Josipa Čačić

3. Richard Djeveljekaj

4. Laura Franjkić

5. Klara Kapitanović

6. Diana Lončar

7. Lovre Mamić

8. Ivana Marić

9. Petra Marinović

10. Petra Mikulić

11. Lana Orlović

12. Sara Radaš

13. Barbara Rakić

14. Petra Rakić

15. Robert Rnjak-Vuksan

16. Jakov Šimunac

17. Ana Marija Šuto

18. Daniel Tadić

               Razrednica: Maja Petrić

 

1. Dominika Balukčić

2. Nikola Banović

3. Jure Beljić

4. Ana Brkljača

5. Lara Brkljača

6. Tea Dizdar

7. Marija Klarica

8. Emanuel Lupić

9. Ana Marjanović

10. Ana Nikolić

11. Nikola Rnjak

12. Stjepan Šamec-Đurin

13. Mihaela Vrbanić

14. Gabriel Vukančić

               Razrednica: Janja, s.Leopoldina Đurić

 

1. Iva Barešić

2. Marta Bartulović

3. Antonijo Ćumurdžić

4. Domagoj Denković

5. Marta Dražina

6. Andrea Franjičić

7. Lea Janus

8. Matea Jelić

9. Frane Jukić

10. Dona Kardum

11. Petra Lučić

12. Tereza Mikulić

13. Toni Orlović

14. Ante Pavlović

15. Nikolina Radanović

16. Iva Tadić

17. Niko Vrsaljko

18. Petra Vrsaljko

198. Željka Zrilić

               Razrednica: Nevenka Micek

 

PŠ PRISTEG

1. Jakov Kutija

2. Andrija Morić

3. Karla Samirić

4. Zvonimir Samirić

               Razrednica: Živana Vranjić Brkljača

OSMAŠI 2015./2016.

1. Daria Babić

2. Antonija Bobić

3. Katarina Čerina

4. Maria Češljić

5. Viktorija Ćorić

6. Marija Divković

7. Ivan Gabriel Filipović

8. Anđela Grgić

9. Dominik Klarica

10. Iva Knez

11. Nela Lepur

12. Martina Ljoljić

13. Lidija Matković

14. Ivanela Petrović

15. Matea Uskok

16. Ana Ušljebrka

17. Gabriela Ušljebrka

18. Mirta Volarević

19. Sara Zubčić

               Razrednica: Maja Matulina

 

1. Miroslav Barišić

2. Antea Batur

3. Kristina Čerina

4. Sabina Dolovčak

5. David Galešić

6. Laura Gnjatović

7. Klaudija Grebenar

8. Ante Halusek

9. Petar Jurica

10. Martina Kamber

11. Luka Knez

12. Paulo Mamić

13. Mate Mikulić

14. Filip Plemenčić

15. Nikola Plemenčić

16. Leonarda Radaš

17. Antonela Vrkić

18. Anđela Zubčić

               Razrednica: Anamaria Raspović

 

1. Roko Anić

2. Matea Antolović

3. Filip Bačić

4. Dino Buterin

5. Lucija Čirjak

6. Matea Džanan

7. Bruno Gašpar

8. Nikola Katuša

9. Monika Knežević

10. Zvonimir Margarin

11. Nikolina Marinović

12. Klaudija Martinović

13. Ivan Nakić

14. Lorena Nimac

15. Matija Orlović

16. Martin Samirić

17. Lovre Šarić

18. Frane Šimunac

19. Gabrijela Vrkić

               Razrednica: Branka Zrilić

 

1. Katarina Antunović

2. Josipa Aščić

3. Paula Bačić

4. Antonio Buleta

5. Matea Cindrić

6. Nikolina Došen

7. Lovre Dujić

8. Lucija Frković

9. Franjo Grgić

10. Matea Ivić

11. Patrik Ivan Jelić

12. Petar Jurjević

13. Luka Kamber

14. Nikolina Kmaber

15. Antonio Katuša

16. Tomislav Kuman

17. Luka Pavičić

18. Tina Šutija

19. Antonela Vukoje

20. Antonio Zrilić

               Razrednica: Mira Knez

 

1. Petar Bačić

2. Mateo Balen

3. Marijan Begović

4. Josip Birkić

5. Luka Birkić

6. Josipa Bobić

7. Maria Brekalo

8. Petra Bulić

9. Marinela Erstić

10. Ana Guzić

11. Ivan Guzić

12. Marijana Kokić

13. Lorena Mikić

14. Tea Mikić

15. Ante Milković

16. Kristijan Šimurina

17. Marin Šopić

18. Matej Tadić

19. Magdalena Uskok

20. Rozario Vundać

               Razrednik: Dragan Matić

 

1. Josip Beljić

2. Ivan Brkljača

3. Matea Čirjak

4. Valentina Duvnjak

5. Matej Komšić

6. Filip Kozić

7. Anamarija Lupić

8. Dario Pavlović

9. Kristian Pavlović

10. Josipa Rogić

11. Milica Šaponja

12. Branimir Tokić

13. Željka Vrcelj

14. Marina Vukančić

15. Marija Zekić

16. Luka Zelić

               Razrednica: Marina Čačić

 

OSMAŠI 2014./2015.

8.a   2014./2015.

1.            Magdalena Antolović

2.            Jan Berghaus

3.            Mihael Čačić

4.            Renata Čačić

5.            Matej Čirjak

6.            Paula Ćurdo

7.            Ivan Franjkić

8.            Luka Guzić

9.            Tonči Jukić

10.          Lucija Lokin

11.          Šime Marinović

12.          Nikola Peraić

13.          Gabrijela Pešut

14.          Klaudija Pilipović

15.          Domagoj Šimić

16.          Krešimir Šunić

17.          Niko Vrsaljko

18.          Šime Zrilić

19.          Katarina Brkljača

20.          Mate Šunjić

21.          Marko Guzić

                       RAZREDNICA: Lucija Pučo

 

8.b  2014./2015.

1.            Marin Bajzek

2.            Anđela Brajnović

3.            Magdalena Čačić

4.            Ana Ćurković

5.            Silvio Franjkić

6.            Lucija Habenšus

7.            Lovre Ivandić

8.            Karlo Jurjević

9.            Toni Klarica

10.          Anđela Marinović

11.          Iva Marinović

12.          Lorena Oštrić

13.          Anita Rogić

14.          Marko Viduka

15.          Antonio Vojnović

16.          Lorena Vuksan Ćusa

17.          Marko Vuksan Ćusa

18.          Gabriela Zelić

19.          Ivan Zrilić

20.          Katarina Zrilić

21.          Marin Zubčić

22.          Ivana Čerina

23.          Lovre Kamber

                   RAZREDNICA: Ivanka Budić Kralj

 

8. c  2014./2015.

1.            Josipa Brkić

2.            Ivan Bobić

3.            Bernard Bilavčić

4.            Matea Čačić

5.            Dario Dolovčak

6.            Antonio Juko

7.            Ilija Kafadar

8.            Emili Klanac

9.            Šime Kuman

10.          Danijel Kutija

11.          Josip Marinović

12.          Luka  Marinović

13.          Luka Perica

14.          Roko Pešut

15.          Tin Rako

16.          Patrick Dominik Rašić

17.          Samanta Šikić

18.          Marta Šare

19.          Mirna Udovičić

20.          David Vujčić

21.          Lucia Zurak

                    RAZREDNICA: Anita Visković

 

8.d  2014./2015.

1.            Ivan Babić

2.            Ante Baić

3.            Ivan  Blažević

4.            Mate Bobić

5.            Ivan Ćumurdžić

6.            Pavao Garić

7.            Karla Ivandić

8.            Antonela Kaćunko

9.            Aleksandar Kavka

10.          Marina Komšo

11.          Ivana Kristić

12.          Sandra Ljoljić

13.          Đorđe Marčić

14.          Ivan Peić

15.          Ante Piplica

16.          Josip Stojčević

17.          Ivan Ražnjević

18.          Barbara Šegota

19.          Karlo Ušljebrka

20.          Ana Vukančić

         RAZREDNICA: Željka Šimunić

8. e   2014./2015.

1. Luka Bačić
2. Petar Bačić
3. Ivan Brzoja
4. Josipa Bulić
5. Marta Bulić
6. Kristijan Čirjak
7. Valentina Čirjak
8. Marijo Erstić
9. Marko Erstić
10. Zvonimir Katuša
11. Mauro Klarica
12. Martina Kordić
13. Valentina Kutija
14. Josip Marković
15. Matej-Jure Marković
16. Josip Matošić
17. Lisa-Marie Mey
18. Marina Mišura
19. Entonio Perković
20. Antonija Rogić
21. Jerolim Rogić
22. Marin Stjepić
23. Petra Tepša
24. Mihael Vukančić
25. Luka Zelić
26. Stipe Zrilić

                  RAZREDNICA: Anita Talapka Berghaus

 

preskoči na navigaciju