preskoči na sadržaj

Osnovna škola Benkovac

Login
Tražilica
ZAKONI I PRAVILNICI

 ZAKONI

PRAVILNICI

Izvor: www.azoo.hr

VREMENIK ISPITA

     

PRIMANJE RODITELJA 2017./2018.

PREDMETNA NASTAVA 

Razredni

odjel

Ime i prezime

 razrednika

Termin primanja

 roditelja

5.a

                BOJANA OREB

Srijeda, 13:00 – 13:45

5.b

               DUBRAVKA ZRILIĆ

Petak, 7:00 – 7:45

5.c

               HELENA VLASNOVIĆ

Utorak, 7:00 – 7:45

5.d

                 JANJA ĐURIĆ

Srijeda, 13:00 – 13:45

5.e

              NIKOLINA BLJAIĆ

Ponedjeljak, 12:15 – 13:00

6.a

                MAJA MATULINA ŽARKOVIĆ

Četvrtak, 13:00 – 13:45

6.b

BRANKA ZRILIĆ

Utorak, 13:00 – 13:45

6.c

MARINA ČAČIĆ

Četvrtak, 13:00 – 13:45

6.d

DRAGAN MATIĆ

Ponedjeljak, 7:00 – 7:45

6.e

                  VEDRAN UTKOVIĆ

Utorak, 13:00 – 13:45

7.a

ANITA VISKOVIĆ

Srijeda, 13:00 – 13:45

7.b

ŽELJKA ŠIMUNIĆ

Četvrtak, 13:00 – 13:45

7.c

LUCIJA PUČO LACMANOVIĆ

Utorak, 13:00 – 13:45

7.d

IVANKA BUDIĆ- KRALJ

Ponedjeljak, 13:00 – 13:45

7.e

                 ANITA TALAPKA BERGHAUS

                   Utorak, 13:00 – 13:45

8.a

ANITA ŽEPINA

Utorak, 13:00 – 13:45

8.b

ŽELJKA UŠLJEBRKA

Četvrtak, 13:00 – 13:45

8.c

MIRJANA BULJAT

Srijeda, 13:00 – 13:45

8.d

                  IVAN KOLAČKO

Utorak, 13:00 – 13:45

5.-PRISTEG

ŽIVANA VRANJIĆ BRKLJAČA

Petak, 12:15 – 13:00

6.-PRISTEG

ROKO PALEKA

Četvrtak, 13:00 – 13:45

7.-PRISTEG

SLAVICA VRSALJKO

Ponedjeljak, 10:30 – 11:15

8.-PRISTEG

DINO SURAĆ

Utorak, 12:15 – 13:00

RAZREDNA NASTAVA

Ime i prezime učitelja

Razred

Termin primanja

 roditelja

 
 

Slavica Mijić

1.a

Ponedjeljak, 11:25- 12:10

 

Asja Blaslov

1.b

Utorak, 11:25 - 12:10

 

Marina Babić

1.c

Ponedjeljak, 11:25- 12:10

 

Zlata Mijić

2.a

Ponedjeljak, 8:45 – 9:30

 

Kristina Fantov

2.b

Četvrtak, 11:25 - 12:10

 

Marko Lovrin

2.c

Utorak, 11:25 - 12:10

 

Ivica Nekić

2.d

Petak, 11:25 - 12:10

 

Dario Ivković

3.a

Ponedjeljak, 11:25- 12:10

 

Branka Vuksan Ćusa

3.b

Petak, 11:25 - 12:10

 

Slavica Knez

3.c

Srijeda, 11:25 - 12:10

 

Marina Knez

4.a

Ponedjeljak, 11:25- 12:10

 

Zorka Bačić

4.b

Četvrtak, 11:25 - 12:10

 

Vedran Ivankov

4.c

Utorak, 11:25 - 12:10

 

PODRUČNE ŠKOLE

Ime i prezime učitelja

(PŠ)

Razred

Termin primanja

roditelja

SNJEŽANA KARDUM

PŠ BRUŠKA

1.2.3.4.

Ponedjeljak

10:30

GABRIJELA BAČIĆ

PŠ BUKOVIĆ

1./3.

Utorak

11:25

MARIJA NEKIĆ

 

PŠ BUKOVIĆ

2./4.

Utorak

11:25

SANDRA PAULIN

PŠ KORLAT

1. 2. 4.

Srijeda

11:25

MARINA BRKOVIĆ

PŠ LISIČIĆ

1.2.3.4.

Srijeda

9:50

LIDIJA BUTERIN

PŠ NADIN

1.2.3.

Petak

11:25

DUBRAVKA IVKOVIĆ

PŠ PERUŠIĆ

1.2.4.

Petak

9:50

SOFIJA ŽEPINA

PŠ PODLUG

1.2.3.4.

Ponedjeljak

12:10

KRISTINA DEŠPOJA

PŠ POPOVIĆI

1. 2.3.4.

Ponedjeljak

8:00

ANITA MARUŠIĆ

PŠ PRISTEG

1./3.

Ponedjeljak

12:00

ANA BALEN

PŠ PRISTEG

2.

Ponedjeljak

12:00

ANKA VUKSAN ĆUSA

PŠ PRISTEG

4.

Ponedjeljak

12:00

MARIJANA MILIČEVIĆ

 

PŠ RAŠTEVIĆ

2.

Petak

11:25

ANAMARIJA DEŠPOJA

PŠ RAŠTEVIĆ

1./3.

Petak

11:25

KATARINA TADIĆ

PŠ RAŠTEVIĆ

4.

Četvrtak

11:25

NEVENA DRAGAŠ

PŠ SMILČIĆ

1./2.

Ponedjeljak

8:45

ANTE GUSIĆ

PŠ SMILČIĆ

3.

Četvrtak   

11:25

VEDRAN KARDUM

PŠ SMILČIĆ

4.

Ponedjeljak

10:00

preskoči na navigaciju