Ponude

IZLETI / EKSKURZIJE

JEDNODNEVNA IZVANUČIONIČKA NASTAVA

PRAVILNIK O IZVOĐENJU IZLETA, EKSKURZIJA I DRUGIH ODGOJNO-OBRAZOVNIH AKTIVNOSTI IZVAN ŠKOLE

VIŠEDNEVNA IZVANUČIONIČKA NASTAVA

• Odluka o odabiru davatelja usluga - višednevna izvanučionička nastava 2/2017

Dana 30. listopada 2017.g. u 12:30 sati održano je javno otvaranje ponuda pristiglih na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, postupak vođen pod brojem 2/2017.

Četiri odabrane ponude su:

1. MAGELLAN  -  Split

2. MORE  -  Zadar

3. F – TOURS  -  Split

4. KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL  SPLIT  -  Split

Zajednički roditeljski sastanak, prezentacija i izbor najpovoljnije ponude održat će se u ponedjeljak, 6. studenog 2017.g. u 12:30 sati u OŠ Benkovac.

Učitelj voditelj

Anita Marušić

• Odluka o odabiru davatelja usluga - višednevna izvanučionička nastava 1/2017

Dana 12. listopada 2017.g. u 12:15 sati održano je javno otvaranje ponuda pristiglih na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, postupak vođen pod brojem 1/2017.

Tri odabrane ponude od strane Povjerenstva za višednevnu izvanučioničku nastavu 4. razreda su:

1. KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL SPLIT, Split

2. TERRA, Zadar

3. F-TOURS, Split

Zajednički roditeljski sastanak, prezentacija i izbor najpovoljnije ponude održat će se u utorak, 17. listopad 2017. godine u 11:30 sati u OŠ Benkovac.

Marina Knez

•  Odluka o odabiru davatelja usluga - višednevna izvanučionička nastava 2/2016

Dana 29. veljače 2016.g. u 13:00 sati održano je javno otvaranje ponuda pristiglih na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, postupak vođen pod brojem 2/2016.

Tri odabrane ponude od strane Povjerenstva za višednevnu izvanučioničku nastavu 7. razreda su:

1. EŠKO d.o.o., Petrčane Zadar (Dubrovnik II)

2. PERLA SVJETSKA PUTOVANJA TURISTIČKA AGENCIJA d.o.o., Imotski

3. ERIDAN d.o.o., Kaštel Stari

Zajednički roditeljski sastanak, prezentacija i izbor najpovoljnije ponude održat će se u četvrtak, 10. ožujka 2016. godine u 13:00 sati u OŠ Benkovac.

Nikolina Bljaić, prof.

• Odluka o odabiru davatelja usluga - višednevna izvanučionička nastava 1/2016

Dana 29. siječnja 2016.g. u 11:30 sati održano je javno otvaranje ponuda pristiglih na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, postupak vođen pod brojem 1/2016.

1. EŠKO d.o.o., Petrčane Zadar
2. TERRA Travel Agency, Zadar
3. Eklata, Split

Zajednički roditeljski sastanak, prezentacija i izbor najpovoljnije ponude održat će se u četvrtak, 4. veljače 2016. godine u 11:15 sati u OŠ Benkovac.

Zlata Mijić

------------------------------------------------------------------------------------------------

POZIV ZA DOSTAVU PONUDE

TROŠKOVNIK