Ponude

IZLETI / EKSKURZIJE

JEDNODNEVNA IZVANUČIONIČKA NASTAVA

PRAVILNIK O IZVOĐENJU IZLETA, EKSKURZIJA I DRUGIH ODGOJNO-OBRAZOVNIH AKTIVNOSTI IZVAN ŠKOLE

VIŠEDNEVNA IZVANUČIONIČKA NASTAVA

•  Odluka o odabiru davatelja usluga - višednevna izvanučionička nastava 2/2016

Dana 29. veljače 2016.g. u 13:00 sati održano je javno otvaranje ponuda pristiglih na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, postupak vođen pod brojem 2/2016.

Tri odabrane ponude od strane Povjerenstva za višednevnu izvanučioničku nastavu 7. razreda su:

1. EŠKO d.o.o., Petrčane Zadar (Dubrovnik II)

2. PERLA SVJETSKA PUTOVANJA TURISTIČKA AGENCIJA d.o.o., Imotski

3. ERIDAN d.o.o., Kaštel Stari

Zajednički roditeljski sastanak, prezentacija i izbor najpovoljnije ponude održat će se u četvrtak, 10. ožujka 2016. godine u 13:00 sati u OŠ Benkovac.

Zahvaljujemo svim agencijama koje su nam poslale ponude.

Zapisnik vodila:

Nikolina Bljaić, prof.

• Odluka o odabiru davatelja usluga - višednevna izvanučionička nastava 1/2016

Dana 29. siječnja 2016.g. u 11:30 sati održano je javno otvaranje ponuda pristiglih na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, postupak vođen pod brojem 1/2016.

Tri odabrane ponude od strane Povjerenstva za višednevnu izvanučioničku nastavu 4. razreda su:

1. EŠKO d.o.o., Petrčane Zadar
2. TERRA Travel Agency, Zadar
3. Eklata, Split

Zajednički roditeljski sastanak, prezentacija i izbor najpovoljnije ponude održat će se u četvrtak, 4. veljače 2016. godine u 11:15 sati u OŠ Benkovac.

Zahvaljujemo svim agencijama koje su nam poslale ponude.

Zapisnik vodila:

Zlata Mijić

------------------------------------------------------------------------------------------------

JEDNODNEVNA IZVANUČIONIČKA NASTAVA

POZIV ZA DOSTAVU PONUDE