Atletičarke OŠ Benkovac druge u Hrvatskoj

Autor: Anica Marinović, 13. 5. 2016.

Na državnom školskom natjecanju u atletici među šest najboljih škola u Hrvatskoj uspješno su nastupile naše atletičarke u osam atletskih disciplina. Prva mjesta su osvojile Klaudija Grebenar (100m), Matea Čerina (300m) i štafeta (Paula Bačić, Klaudija Grebenar, Matea Uskok i Matea Čerina). Druga u bacanju vortexa bila je Nikolina Marinović, a treća u skoku u vis bila je Matea Uskok. U skoku u dalj četvrta je bila Paula Bačić. Lucia Frković (kugla) i Lea Uskok (600m) bile su šeste. Ovim rezultatima zauzele su drugo mjesto ukupno i malo je nedostajalo do najvišeg postolja. U ekipi su bile i Tea Mikić, Doris Kulaš i Marta Dražina. Čestitke na najboljem rezultatu koje su ostvarile za školu na državnim školskim natjecanjima!

Izvijestio: Dario Ivković