Uspješan nastup naših nogometaša

Autor: Anica Marinović, 12. 2. 2016.

Koliko god neko nogometno natjecanje bilo malo ono uvijek privlači brojnu publiku.

Tako je bilo i 10. veljače 2016. u dvorani OŠ Benkovac. U organizaciji Županijskog saveza školskih športskih klubova organiziran je turnir u malom nogometu, skupina C-izvan gradsko natjecanje.

Rezultati pod opširnije

OŠ OBROVAC – OŠ STANKOVCI 2:4 (na penale)

OŠ BENKOVAC – OŠ GRAČAC 10:2

OŠ POLČA – OŠ JASENICE 10:2

OŠ ŠKABRNJA – OŠ PRIDRAGA 5:7 (na penale)

Cijeli turnir je protekao u sportskom duhu. Dvije su utakmice bile naročito napete, ona između OŠ Obrovac i OŠ Stankovci i između OŠ Škabrnja i OŠ Pridraga. Turnirom su dominirale dvije ekipe, OŠ Benkovac i OŠ Polača. Ekipa naše škole je imala urnebesnu podršku publike. Na licima naših dječaka mogao se vidjeti ponos i veliko zadovoljstvo.

S obzirom na to da su naši dječaci pokazali najbolju igru u idućem kolu od njih očekujemo pobjedu.

Držimo im palčeve!

Izvijestila: Lea Lacković, 5.d