Školsko natjecanje iz vjeronauka

Autor: Anica Marinović, 29. 1. 2016.

Nakon provedenog školskog natjecanja, dana 22. siječnja 2016 naša škola je ostvarila pravo na županijsko-nad/biskupijsko natjecanje. Natjecalo se 19 učenika koje je pripremala vjeroučiteljica Mirjana Buljat. Učenici: Tereza Mikulić, Klara Vulelija, Matija Orlović i Iva Žepina idu kao ekipa u daljnje natjecanje budući su o osvojenim bodovima (313) ostvarili 4. mjesto od 19 škola koje su se natjecale u našoj županiji. Nadbiskupijsko natjecanje održat će se 19. veljače 2016. U 10h u OŠ Bartula Kašića u Zadru. Sudjelovat će 12 najuspješnijih ekipa.

Izvijestila: Tereza Žepina, vjeroučiteljica