Kviz

Autor: MILJENKO BOROJEVIĆ, 30. 4. 2008.

Dana 25. travnja u školskoj knjižnici održao se kviz znanja učenika petih i šestih razreda kojim su prigodno obilježeni Dan planeta Zemlje i Dan hrvatske knjige.

U kvizu je sudjelovalo 20 učenika podjeljenih u pet grupa (po dva učenika petog i dva učenika šestog razreda). Grupe su naizmjenično odgovarale na pitanja iz hrvatskog jezika i ekologije i prirodoslovlja.

Drugi dio kviza se sastojao od izrade umnih mapa na temu "Što ja mogu učiniti za Zemlju ?". Nakon zbrojenih bodova proglašeni su pobjednici koji su ostvarili maksimalan broj bodova. Svi sudionici su dobili zahvalnice i prigodne poklone.

Kviz organizirale i provele:

Dijana Ljutić, Dubravka Zrilić i Ivanka Budić-Kralj.

Slike sa navedenog događaja dostupne su u foto-galeriji.