Božićna priredba

Autor: Anica Marinović, 22. 12. 2013.

U petak 20. prosinca u OŠ Benkovac održana je božićna priredba. Ovogodišnji oproštaj sa školom i odlazak na zimske praznike bio je poseban za sve učenike nižih razreda. Nakon recitacije, plesa i pjesme eksploziju veselja i radosti kod djece izazvao je nastup Djeda Božićnjaka i dodjela paketića.

Humanitarna akcija  „500 paketića za najmlađe“ u koju su se uključili kao donatori:Grad Benkovac, Jadransko osiguranje, LTH – Metal Cast lijev d.o.o., Čazmatrans Dalmacija d.o.o., Turistička agencija Miatrade d.o.o. Zadar, Trgovinski obrt „Nina“ Benkovac, Obrada kamena „Uskok“ Lisičić,  Trgovinski obrt „Andrea“ Benkovac, Agencija za nekretnine „Gordana“ Benkovac, Ugostiteljski obrt „Oscar“ Benkovac svi oni pridonijeli su da se našim najmlađim učenicima uljepšaju nadolazeći blagdani. Ravnateljica Sanja Golem pozdravila je sve prisutne, donatorima humanitarne akcije uručila zahvalnice te svima čestitala Božić i poželila sve najbolje u novoj godini.

Svoju humanost na djelu pokazali su i učenici PŠ Pristeg  pod mentorstvom Živane Vranjić Brkljača, prof. biologije i kemije. U vrijeme održavanja božićne priredbe u holu škole postavili su humanitarni stol, na kojem su izložili svoje radove: Eko-kreme i božićne čestitke. Sva prikupljena sredstva od prodaje donirana su za pomoć u liječenju djelatnici OŠ Benkovac.

....FOTO-GALERIJA

Božić u PŠ Pristeg