500 PAKETIĆA ZA NAJMLAĐE

Autor: Anica Marinović, 17. 12. 2013.

U petak 20. prosinca 2013. s početkom u 10 sati u OŠ Benkovac održat će se božićna priredba i prigodna dodjela božićnih paketića za učenike nižih razreda. Spontano ali sa zadanim ciljem, uz potporu ravnateljice, naša logopedica Dragana Dumić Keanly krenula je u akciju prikupljanja donacija za kupnju božićnih paketića za 500 učenika nižih razreda OŠ Benkovac. Na našu veliku radost i zadovoljstvo u samo 5 dana akcije, prikupljena su sredstva kao bi se skromnim poklonima uljepšali nadolazeći blagdani našim najmlađim učenicima. Zahvaljujemo svim donatorima, koji su se nesebično svojim prilozima uključili u akciju.