OŠ Benkovac - Večer matematike

Autor: Anica Marinović, 10. 12. 2013.

OŠ BENKOVAC imala je svoju Večer matematike.

U četvrtak 5. prosinca istovremeno diljem Hrvatske u organizaciji Hrvatskog društva matematičara održana je Večer matematike.

Koordinatorica u OŠ Benkovac učiteljica Marina Babić te učiteljice razredne nastavale i učitelji/ce matematik pripremili su radionice s matematičkim igrama za 250 okupljenih učenika i roditelja. Oduzimalo se i zbrajalo, dijelilo i množilo, slagali su se tangrami, pobjeđivalo se na Bingu, nadmudrivalo se i nadmetalo s roditeljima, smijalo se i veselilo. Prema komentarima odraslih, ali i djece večer je ispunila svoj cilj i vesele se zajedničkom susretu iduće godine.

U ime svih koji su proveli Večer matematike zahvaljujemo učenicima i posebno njihovim roditeljima na lijepom druženju, igranju i učenju.

...foto-galerija