DANI KRUHA U PODRUČNOJ ŠKOLI KORLAT

Autor: KRISTINA PEŠUT, 16. 10. 2013.

Dana, 15. 10. u  PŠ Korlat prigodno smo obilježili Dan zahvalnosti za plodove zemlje (Dan kruha).

Svečanosti su prisustovali učenici PŠ Korlat, učiteljice Sandra Paulin I Kristina Pešut, vjeroučiteljica Ivanka Čirjak, don Tomislav Dubinko te roditelji učenika.

Roditelji učenika su donijeli kruh, peciva i brojne druge  slastice koje je don Tomislav Dubinko  blagoslovio.

Vrijedni učenici su svojim  prigodnim recitacijama uz vodstvo učiteljica pridonijeli svečanoj atmosferi same prigode.

Svečanost je protekla u prigodnom blagdanskom duhu uz obilje pjesme, veselja, igre i međusobnog druženja.