Matematika na zabavan način

Autor: Anica Marinović, 10. 10. 2013.

Naša učiteljica matematike Josipa Rudić te vrijedna ekipa pod vodstvom online profesora Toni Miluna krenuli su korak dalje sa svojim projektom davanja instrukcija preko interneta. Cijelo gradivo iz matematike za osnovne i srednje škole možete pogledati u MAXtv Videoteci i na web stranice instrukcije.tv.

Uz instrukcije.tv učenici od petih razreda osnovne pa sve do kraja srednje škole mogu u bilo kojem trenutku pratiti nastavno gradivo, bilo da su izbivali iz škole, imaju potrebu utvrditi ili samo žele dodatno znanje iz matematike u svrhu priprema za natjecanja, upise u srednje škole, fakultet ili slično.

Sve video instrukcije su napravljene po programu školskog kurikuluma te će se objavljivati po istom planu.

izvor:www.tportal.hr