I NA KRAJU, NAGRADA ZA NAJBOLJE!

Autor: Anica Marinović, 9. 7. 2013.

U ponedjeljak  08. srpnja 2013. godine, gradonačelnik Grada Benkovca Branko Kutija sa svojim je suradnicima priredio prijem za najbolje učenike Osnovne škole Benkovac, koji su završili osnovnoškolsko obrazovanje s prosjekom ocjena 5,00.  Naši odlični i vrijedni učenici Antonia Brzoja, Nikolina Zrilić, Veronika Komšo, Antonija Tržić i Stipe Šuto nagrađeni su tablet računalima.

Razrednice i ravnateljica nisu mogli skriti oduševljenje, što iz osnovne škole izvode još jednu uspješnu generaciju odlikaša. U ime nagrađenih učenika zahvalili su se roditelji i ravnateljica koja je zahvalila gradonačelniku i Gradu Benkovcu što prepoznaju napore škole i učenika te ih nagrađuju. Gradonačelnik Branko Kutija istaknuo je kako je ovo do sada najuspješnija generacija po broju nagrađenih odlikaša,- „Ovu nagradu zajedno s roditeljima shvatite kao postreh odnosno nagradu za uloženi trud jer trud za uloženo znanje se definitivno isplati“- kazao je gradonačelnik.