Gostovanje: "Teatar 97"

Autor: Anica Marinović, 4. 6. 2013.

Dana 23. svibnja 2013.  u prostorijama OŠ Benkovac s početkom u 12:15 sati održana je scenska igra „Divlji konj“ za sve učenike sedmih razreda.

Poznati roman i jedan od popularnijih lektirnih dijela uopće Božidara Prosenjaka, predstavio je dramski umjetnik Ante Rumora iz „Teatra 97“ Zagreb. Glumac je na vrlo zanimljiv i novi način učenicima približio radnju romana, svojim su nastupom predstavu obogatili i izvrsno izveli svoje interpretacije učenici Nemanja Dubroja, 7.a i Paulina Birkić, 7. c. Zadovoljstvo viđenim učenici su nagradili velikim pljeskom.

Marijo Joković, 7.c