11. SMOTRA GLAZBENIH AKTIVNOSTI OSNOVNIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE

Autor: Anica Marinović, 14. 5. 2013.

Dana 8. svibnja u HNK Zadar, održana je 11. smotra glazbenih aktivnosti osnovnih škola Zadarske županije.

Domaćin smotre bila je OŠ Benkovac. Smotra je okupila niz solista, vokalno-instrumentalnih sastava i zborova. Pjevački zbor OŠ Benkovac nastupio je pod ravnanjem Milivoje Marini, za gitarom Zoran Matulović te Marko Lovrin (mandolina).

Večer je otvorio orkestar OŠ Biograd Kabiljovom „Neka cijeli ovaj svijet“. U programu su nastupili OŠ Sukošan, POŠ Nova, OŠ Braće Ribar iz Posedarja, OŠ Petra Preradovića s flautistima, pjevački zbor OŠ Starigrad, pjevački zbor i instrumentalisti OŠ Š. K. Benje i OŠ Poličnik. Gosti večeri bili su članovi zbora Klasične gimnazije Ivana Pavla II pod ravnanjem Tomislava Pehara.