EKO-KVIZ

Autor: Anica Marinović, 29. 4. 2013.

Povodom Dana planeta Zemlje u našoj školi 24. travnja  tradicionalno se održao

EKO-KVIZ.

Sudjelovali su učenici petih i šestih razreda, izvlačenjem papirića formirane su četiri grupe po četiri učenika.

Kviz se odvijao slijedom pitanja iz tri predmetna područja (priroda, vjeronauk i geografija). Učenici su svoje znanje i spretnost pokazali i kroz štafetne igre: prikupimo 1.5 l vode te skupljanje i sortiranje otpada.

Pobjednička ekipa ovogodišnjeg kviza su učenici: Anamarija Lupić, Lucija Frković, Mihael Čačić i Mihael Vukančić. Svim učenicima dodijeljene su prigodne zahvalnice i pokloni.

Kviz osmislile i provele učiteljice: Željka Ušljebrka, Ivanka Budić-Kralj i Mirjana Buljat te knjižničarka Anica Marinović.

FOTOGRAFIJE