E-upisi u srednje škole 2013./2014.

Autor: Anica Marinović, 17. 4. 2013.

Službeno počeli e-upisi u srednje škole

Ministar znanosti, obrazovanja i sporta Željko Jovanović pustio je u rad mrežnu stranicu  www.upisi.hr, čime je obilježen službeni početak e-upisa.

Predstavljena je i brošura Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2013./2014., koja sadržava sve informacije o elementima i kriterijima za upis, primjere bodovanja za različite obrazovne programe, opis postupaka prijave i upisa za sve kategorije kandidata, kalendar svih važnih datuma te brojne bitne kontakte. Brošura će biti podijeljena svim osmašima u RH, a na mrežnoj stranici upisi.hr dostupna je i u elektroničkom obliku u PDF formatu.

Izvor: www.mzos.hr