Pozdrav iz Područne škole Pristeg!

Autor: Anica Marinović, 8. 4. 2013.

Područna škola Pristeg radi kao osmorazredna područna škola te broji 37 učenika (razredna nastava 16 učenika i u predmetnoj nastavi 21 učenik). U veseloj i radnoj atmosferi pod mentorstvom svojih učiteljica Josipe Nimac i Marije Dugonjić učenici razredne nastave proljetno su uredili svoje razredne panoe. Vjeroučiteljica Tereza Žepina sa svojim je učenicima vrijedno prikazala i obilježila korizmeno i uskrsno vrijeme. Učenici predmetne nastave izradili su razne nastavne materijale i plakate za nastavu likovnog, engleskog jezika, matematike te kemije i biologije pod vodstvom predmetnih profesorica Senke Polegubić, Slavice Vrsaljko, Dijane Marušić i Živane Vranjić-Brkljača.

...fotografije pod opširnije ili foto-galerija