LUTKARSKA PREDSTAVA "VELIKO PUTOVANJE MALOGA PUŽA"

Autor: Anica Marinović, 13. 2. 2013.

PRODUKCIJA Z - KAZALIŠTE ZEBRA uprizorila nam je lutkarsku predstavu Veliko putovanje maloga puža

Dana 11. veljače 2013. godine, s početkom u 11:30 h, u našoj je školi, za sve učenike nižih razreda, održana lutkarska predstava Veliko putovanje maloga puža.

Priča je to o malom pužu koji u potrazi za prijateljem prolazi kroz sva godišnja doba, susreće brojne biljke i druge životinje, a prijatelje na kraju pronalazi u drugom pužu s kojim nastavlja svoje veliko  putovanje.

Bila je to poučna predstava za djecu koja su se lijepo zabavila uz vesele i smiješne pjesme izvođača.

Na kraju predstave glumci su školskoj knjižnici darovali audio CD na kojem se nalazi cijela predstava u kojoj će učenici moći iznova uživati.

Natali Joković, 7.c