Veljača, mjesec ljubavi i karnevala!

Autor: Anica Marinović, 7. 2. 2013.

Ulaskom u veljaču, mjesec ljubavi i karnevala u školskoj knjižnici održali smo kreativne radionice.

Učiteljica Branka Vuksan-Ćusa i učenici 2. b razreda izrađivali su simboličan i priznat hrvatski suvenir LICITARSKO SRCE.

Učenici su svojim vrijednim ručicama pomoću papira nastojali prikazati licitarsko srce.

Licitarsko srce je oduvijek bilo simbol ljubavi i poštovanja, a napose izraz ljubavi između mladića i djevojke. I danas licitarsko srce kao poklon simbolizira nevidljivi most i ljubavnu sponu među ljudima.

Mladi knjižničari uredili su pano, prigodno za Valentinovo.

U vrijeme karnevala vrlo smo kreativni i razigrani! Pogledajte što je krasilo naš školski pano...