Izložba učeničkih likovnih radova

Autor: Anica Marinović, 13. 12. 2012.

U organizacija OŠ Benkovac i Gradske knjižnice Benkovac, 7. prosinca 2012. u Multimedijalnoj dvorani Gradske knjižnice Benkovac otvorena je izložba učeničkih likovnih radova, učenika drugih razreda(2.a, 2.b, 2.c i 2.d) OŠ Benkovac.

Učenici su sa svojim učiteljicama i učiteljima pripremili i izveli bogat program. Zabavili su nas pjevanjem, plesom, recitacijom i glumom.

Ugodnom druženju pridonijeli su i učenici Osnovne  škole Voštarnica, područni razredni odjel Benkovac koji su sve okupljene razveselili svojim nastupom.

Gošća na otvorenju izložbe bila je književnica Vesna Knez, na kraju našeg veselog i ugodnog druženja izložbu je proglasila otvorenom Martina Subašić učenica 2.b razreda.

fotografije...