Kazališni studio-"All the World's a Stage"

Autor: Anica Marinović, 4. 12. 2012.

U Multimedijalnoj dvorani Gradske knjižnice Benkovac u organizaciji Osnovne škole Benkovac i Gradske knjižnice Benkovac gostovao je Kazališni studio iz Dubrovnika s ciljem približavanja Williama Shakespeara, njegovog kazališta i vremena u kojem je živio učenicima sedmih i osmih razreda.

Djeca su u predstavi aktivno sudjelovala u originalnim igranim prizorima iz raznih drama autora, pomno su slušala predavanja koja su se ticala života, političkih, društvenih, kazališnih i drugih prilika u kojima je autor djelovao, a najzanimljivije je ipak bilo kad su u prizorima i sami sudjelovali.

Autori projekta "All the World's a Stage" akademsk glumci Norma Kreso-Kavain i Darko Kavain.

Više fotografija ...