PRVI DAN ŠKOLE!

Autor: GORDAN MORIĆ, 17. 9. 2012.

Prvi put u školske klupe sjelo je 113 prvašića OŠ Benkovac - 77 ih je raspoređeno u četiri razredna odjeljenja matične škole, a ukupno 36 prvašića upisano je Područne škole Bruška, Buković, Lisičić, Nadin, Perušić, Pristeg, Podlug, Raštević i Smilčić.

Naši će prvašići zasigurno zauvijek pamtiti prvi dan škole, u jutarnjim satima došli su u svoju školu u pratnji roditelja. Dočekali su ih njihovi učitelji i veselo i vedro uređeni školski prostori.

Ravnateljica Sanja Golem pozdravila je prvašiće i njihove roditelje. Prigodnu dobrodošlicu za njih su pripremili i njihovi učitelji zajedno s stručnom službom škole.

DOBRO DOŠLI PRVAŠI!

Slike s navedenog događaja pogledajte u foto-galeriji.