Promocija književnog djela: „Kako je Svratko otkrio hrabrost“

Autor: MILJENKO BOROJEVIĆ, 9. 5. 2012.

Učenici Osnovne škole, 4. svibnja, posjetili su Gradsku knjižnicu Benkovac i prisustvovali na predstavljanju prvog književnog djela naše sugrađanke, autorice Vesne Knez „Kako je Svratko otkrio hrabrost“.

Pripovijetka „Kako je Svratko otkrio hrabrost“ namijenjena je osnovnoškolcima te svima koji mogu iz ove priče puno naučiti o prihvaćanju, ali i o karakteru jer ponekad je potrebno „čitati između redova“ kako bi se upoznala vrijednost osobe i njezine namjere koje mogu biti dobre ili zle. Priča je zanimljiva i njene poruke su mudre i smislene.

Na simboličan način autorica preslikava „društvenu stvarnost „ na dječju priču.

Zahvaljujući nakladniku Gradskoj knjižnici Benkovac, uredniku Mili Mariću te autorici Vesni Knez, navedeno književno djelo možete pronaći i u našoj školskoj knjižnici, preporučujemo!

Slike s navedenog događaja pogledajte u foto-galeriji.