Događajnica

Benkovac čita 2016.

Autor: Anica Marinović, 25. 4. 2016.

Tijekom prošlog tjedna odvijala se manifestacija poticanja čitanja BENKOVAC ČITA 2016. Brojnim događanjima, čitanjem, pripovijedanjem, ilustriranjem te posjetom DV Bubamara u Benkovcu osvijestili smo važnost čitanja i druženja uz knjigu. Izvannastavna skupina Mladi knjižničari i dramska skupina nižih razreda uz vodstvo školske knjižničarke posjetili su DV Bubamara. Učenice naše škole interpretativno su čitale priče te izvele zanimljivi igrokaz, vrtićka djeca su s oduševljenjem slušala. Nakon što su pogledali igrokaz i poslušali priču, te o njoj razgovarali, veselo su ilustrirali onako kako oni to najbolje znaju.