Događajnica

Obilježavanje Valentinova – Ljubavna pošta u matičnoj školi i ljubavni stihovi iz pera učenika PŠ Pristeg

Autor: Anica Marinović, 16. 2. 2015.

Povodom Valentinova skupina Mladi knjižničari organizirali su Valentinovsku poštu, izradili su Valentinovski sandučić koji su postavili ispred školske knjižnice, tijekom dva tjedna naši učenici imali su priliku ubaciti ljubavna pisma u sandučić. U petak, dan prije Valentinova, sandučić je bio pun do vrha. Vrijedni Valentinovski poštari razvrstali su pisma te ih dostavili na zadana odredišta i  tako obradovali primatelje pošte, naše učenike.

Učenici PŠ Pristeg obilježili su Dan zaljubljenih pisanjem ljubavnih stihova, neke od njih podijelili su s nama

PŠ PRISTEG.

Anketa - Valentinovo