Događajnica

Čitam, dam, sretan sam!

Autor: Anica Marinović, 13. 2. 2015.

Nacionalna kampanja „Čitaj mi“ provodi se diljem Hrvatske s ciljem poticanja čitanja naglas djeci od rođenja. OŠ Benkovac, DV Bubamara Benkovac i Gradska knjižnica Benkovac pridružili su se kampanji zajedničkom akcijom “Čitam, dam, sretan sam!“ s ciljem prikupljanja slikovnica za formiranje kutića čitanja (Male knjižnice) u prostoru pedijatrijske ordinacije u Benkovcu i DV Bubamara Benkovac.

Pozivamo djecu i odrasle da daruju novu ili rabljenu slikovnicu koju su pročitali ili prerasli.

Akcija prikupljanja slikovnica traje od 14. veljače do 14. ožujka 2015.

Svoje slikovnice možete donijeti  u prostore OŠ Benkovac (Školska knjižnica), DV Bubamara Benkovac i GK Benkovac.

Darujući svoju slikovnicu drugom djetetu, dijete uči koliko je lijepo i važno pomagati.