Događajnica

Prvašići u školskoj knjižnici

Autor: Anica Marinović, 3. 10. 2013.

Tradicionalno i ove školske godine učenici prvih razreda matične škole ( 1.a, 1.b i 1.c) zajedno sa svojim učiteljicama, po prvi put posjetili su našu školsku knjižnicu. Učenici su upoznati s prostorom i sadržajem knjižnice, načinom posuđivanja knjiga, važnosti čuvanja knjiga i s vraćanjem knjiga na vrijeme. Izvannastavna skupina Mladi knjižničari za naše prvašiće izveli su igrokaz, kojim su upoznali učenike o svemu onom što knjige vole, a što je najvažnije, o onom što ne vole da im se čini. Nakon što su se upisali i postali novi članovi školske knjižnice, odabrali su slikovnicu i veselo se oprostili sa knjižničarkom do idućeg susreta.

učenici 1.a, učiteljica Slavica Mijić

učenici 1.b, učiteljica Asja Blaslov