« Svibanj 2018 »

Autor: Kristina Peraić, 27. 3. 2018.

Dana 23. 3. 2018. godine održana je u Galeriji Gradske knjižnice Benkovac skupna izložba učeničkih likovnih radova trećih razreda Osnovne škole Benkovac.

Učenici su pred svojim obiteljima, prijateljima i, naravno, učiteljima pokazali svoje likovne, pjevačke, plesne, recitatorske i plesne sposobnosti.

Gošća večeri bila je učiteljica Anka Vuksan Ćusa, koja je prvi puta u javnosti pred sve nas stavila svoje pjesme i svoju pjesničku dušu. Njezine pjesme čitala je i učiteljica Doris Erceg.

Likovnu izložbu otvorio je dogradonačelnik Tomislav Klarica nakon čega su gosti pogledali likovne radove i nastavili druženje uz kolače, koje su napravili mame i tate naših učenika.