« Srpanj 2018 »

Autor: Kristina Peraić, 2. 3. 2018.

Izuzetno nam je zadovoljstvo i čast što je OŠ Benkovac bila domaćin 25. županijskog natjecanja iz geografije. Svečano otvaranje natjecanja je počelo u 09:00 sati. Ravnatelj Tonći Kuman je sve prisutne lijepo pozdravio, zaželio dobrodošlicu i puno uspjeha na ispitu i u daljnjem radu. Učenici i profesori su svojim trudom i radom uredili školu  i prigodnom predstavom uljepšali otvaranje natjecanja. Pisanje ispita je počelo u 10:00 sati, a nakon natjecanja, organiziran je domjenak.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na ostvarenom rezultatu i želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju i radu.