« Svibanj 2018 »

Matea Čerina proglašena za sportsku nadu Zadarske županije, nagradio je gradonačelnik Tomislav Bulić
Autor: Kristina Peraić, 22. 2. 2018.

U Hrvatskom narodnom kazalištu u Zadru u organizaciji Zadarskog lista proglašeni su najbolji sportaši i klubovi u našoj županiji. Učenica 8.a razreda naše škole i članica Atletskog kluba Benkovac, Matea Čerina proglašena je za najbolju sportsku nadu.

Prošle godine osvojila je 9 titula prvakinje Hrvatske i postavila 5 državnih rekorda. U ovoj godini na dvoranskim prvenstvima Hrvatske u Rijeci osvojila je tri zlata i dva srebra.
Atletiku trenira od 1. razreda i do sad je osvojila 25 naslova prvakinje Hrvatske i pregršt medalja na regionalnim i državnim prvenstvima. Kadetska je reprezentativka Hrvatske.
Mateu je primio i nagradio benkovački gradonačelnik Tomislav Bulić. Čestitao joj je na postignutim rezultatima, poželio puno sreće, te da i u budućnosti nastavi ostvarivati ovakve uspjehe.