« Svibanj 2018 »

Autor: Kristina Peraić, 21. 2. 2018.

Dana 08.02.2018. održane su školske maškare u PŠ Pristeg. Svi učenici nižih razreda rado su sa svojim maskama obilježili već tradicionalne školske maškare. Kao i svake godine bučnom hajkom po razredima i školskim hodnicima nisu mogle ostati nezapaženo. Razred domaćin koji nije bio pripremljen da udijeli malo bombona ostavljen je u velikom neredu kako ga i slijedi.

Bilo je tu doktora, repera, princeza i sličnih faca dana. Svi su bili unikatni. Nakon bučnog dana i zajedničkog druženja maškare su završile slikanjem posebne maske dana.