« Srpanj 2018 »

Autor: Kristina Peraić, 27. 12. 2017.

U OŠ Benkovac i ove godine je održan još jedan božićni sajam. Školska sportska dvorana je toga dana bila uređena za potrebe božićnog sajma. Pripremljena je školska božićna priredba u kojoj su sudjelovali učenici, učitelji i profesori. Nakon priredbe svi posjetitelji koji su od srca pozvani na naš mali sajam su mogli razgledavati, kupiti, te se ugodno družiti uz hranu i piće. Školskoj priredbi i božićnom sajmu se odazvao veliki broj posjetitelja od onih najmlađih do onih najstarijih. Roditelji su svakako došli vidjeti trud svoje djece i ono što se danima pripremalo u školi. Štandovi i samo uređenje je bilo u pravom božićnom duhu, svi ukrasi su se mogli kupiti po povoljnim cijenama, a bilo je tu raznoraznih božićnih ukrasa, jaslica, poklončića, čestitki…za svakog ponešto.

Ovim putem se zahvaljujemo svima koji su pomogli i sudjelovali u našem božićnom sajmu, a ponajviše hvalevrijedna gesta i cilj ovog sajma je da prikupljena sredstva idu u humanitarne svrhe.