« Veljača 2018 »

Autor: Kristina Peraić, 29. 11. 2017.

Predstava u kojoj je glavni lik maskota, gospodin Otpadić, izrađen od recikliranog materijala sa svojim zgodama i nezgodama upoznaje djecu s pravilnim odlaganjem otpada.

Eko d.o.o. za gospodarenje otpadom Zadarske županije provodi edukaciju najmlađih s ciljem upoznavanja djece s budućim Centrom za gospodarenje otpadom Biljane Donje. Edukacija o korisnosti otpada je edukativno-informativni program kojeg je pokrenula tvrtka EKO d.o.o. s ciljem upoznavanja djece o odgovornom gospodarenju otpadom. Upravo su djeca ta koja, ako im se pristupi na pravi način, najbrže i najučinkovitije usvajaju poželjne navike, a stečeno znanje kasnije prenose na svoje roditelje, bake, djedove, braću, sestre i ostale prijatelje. Naši najmlađi su uživali i aktivno sudjelovali u ovoj predstavi, te su na kraju na poklon dobili platnenu torbu u kojoj su se nalazile edukativno-informativne brošure i fascikl.