« Veljača 2018 »

Autor: Kristina Peraić, 24. 10. 2017.

U mjesecu listopadu obilježavaju se Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. I ove godine smo u OŠ Benkovac 23.10.2017. godine obilježili Dane kruha prigodnom izložbom kruha, krušnih proizvoda i kolača. Dani kruha nas podsjećaju kako trebamo biti zahvalni na hrani i plodovima koje nam zemlja daje.

Opojni mirisi i radost širili su se hodnicima naše škole. Izložili smo sve pekarske proizvode u holu škole i ukrasili pano radovima naših učenika. Nakon zajedničke molitve sa zadovoljstvom smo degustirali sve pekarske proizvode vrijednih ruku.

Zahvalni smo našim vrijednim majkama i bakama na ukusnim slasticama od brašna.Nadamo se da će sljedeće godine biti jednako dobro kao i ove.