« Rujan 2017 »

Autor: Kristina Peraić, 8. 6. 2017.

U srijedu 7. lipnja 2017. u Domu županije održala se svečana dodjela priznanja učenicima i mentorima osnovnih škola koji su na Županijskim natjecanjima osvojili 1., 2., i 3., mjesto.

Od naših učenika bili su pozvani:

Petra Vrsaljko( 8e) za osvojeno 1.mjesto iz fizike sa mentoricom Bojanom Oreb, Mihaela Vrbanić (8d) za osvojeno 2.mjesto iz geografije sa mentoricom Dubravkom Zrilić i Mihaela Vrbanić (8d) za osvojeno 3. mjesto iz biologije sa mentoricom Živanom Vranjić Brkljača.

Na svečanom primanju uručeni su prigodni darovi pozvanim učenicima i njihovim mentorima.