Susret s književnicom Nadom Mihoković Kumrić

Autor: MILJENKO BOROJEVIĆ, 7. 12. 2011.

U Mjesecu hrvatske knjige, 17.listopada, održan je književni susret s Nadom Mihoković-Kumrić. Književnica je predstavila svoj roman Tko vjeruje u rode još, uvršten u popis lektire za 4. razred. Susret je održan u Gradskoj knjižnici, a prisustvovali su mu učenici četvrtih razreda.

Tko vjeruje u rode još, vječno zanimljiva problematika našim učenicima, bila je popraćena zainteresiranim upitima i spremnim odgovorima spisateljice na tu škakljivu, ali životno važnu istinu dolaska djece sa svijet.

Radnja ovoga romana prožeta je velikom dozom humora, a istovremeno nudi odgovore na brojna pitanja koja muče djecu.

Bilo je to ugodno druženje s književnicom i njenim djelom – pravi uvod u mjesec čitanja koji je pred nama!