Nagradni izlet – Pag

Autor: MILJENKO BOROJEVIĆ, 28. 6. 2011.

U organizaciji Odjela za društvene djelatnosti Zadarske županije za učenike i mentore koji su na Županijskim natjecanjima iz prirodoslovno-matematičkog područja ( matematika, fizika, kemija, biologija, geografija, astronomija, informatika i tehničko stvaralaštvo ) osvojili jedno od prva tri mjesta organiziran je 4. lipnja. 2011. god. jednodnevni nagradni izlet na otok Pag.

Pozivu smo se odazvali te smo uz stručnog vodiča bili u prilici upoznati dio prirodnih ljepota te kulturno-povijesne znamenitosti ovog našeg otoka ( maslinik u Lunu, razgled Gradskog muzeja u Novalji, obilazak starog grada Paga, razgled Muzeja čipke i Muzeja soli) .

Na izletu su bili :

- Katarina Zrilić  4. A =  3.iz matematike ( mentor: Dario Ivković )

- Antonija Tržić 6.D  = 2. iz matematike ( mentor: Tanja Golubić – Vidić )

2. iz geografije ( mentor: Dubravka Zrilić )

- Stipe Šuto 6. E = 3. iz informatike ( mentor: Gordan Morić )

- Dragana Raič 7.B =3. iz kemije (mentor: Ivanka Budić-Kralj)

- Stefan Gregorec 7.A = 2.iz informatike (mentor: Miljenko Borojević)