Radionica

Autor: Anica Marinović, 16. 12. 2019.

Projekt pod nazivom "Izobrazno-informativne aktivnosti o održivom gospodarenju otpadom 2019.-2020. za grad Benkovac, Općine Gračac i Lovinac" ima za cilj izgradnju reciklažnog dvorišta kao značajan doprinos za svaku društvenu zajednicu, jer utječe na zaštitu okoliša i zdravlje građana. Stoga su planirane edukativne aktivnosti za ciljane skupine kako bi povećali svijest građana i informiranost o pravilnom načinu gospodarenja otpadom. Učenici 4.razreda sudjelovali su u radionicama pod budnim okom naših gošća, Nikoline Bošnjak i Ane Crnković iz tvrtke Geologika Regulus, te naučili kako pravilno odvajati otpad.