Božićna priredba - PŠ Pristeg
Autor: Kristina Peraić, 10. 1. 2018.

Kao što je svake godine veselo u PŠ Pristeg, tako je bilo i ove godine. Kako bi uljepšali nadolazeće blagdane i ispratili staru godinu u veselom duh, svi učenici nižih razreda zajedno sa svojim učiteljicama kao i učenice osmog razreda, uložili su dosta truda, rada i vježbe, a najviše ljubavi.

Priredba je započela pjesmom „Molitva“ koju su izvele učenice osmog razreda te svojim lijepim glasom ostavile sve prisutne bez riječi. Kroz priredbu su se veselo isprepletali igrokazi, recitacije, pjesme…sve vođene u štihu zime i blagdanskog duha.

Da su naši vrijedni učenici svojim ulogama uljepšali priredbu dovoljan je osjećaj ponosa i hvale njihovih najmilijih koji su uživali zajedno sa svima u publici.

Osim učenika i učitelja PŠ Pristeg, te roditelja i bliže rodbine na predstavi je prisustvovao i ravnatelj OŠ Benkovac, Tonći Kuman.

Kako je to sve izgledalo može se vidjeti iz priloženog:

PRIREDBA U PRISTEGU 2017.

"MILOST"- OSMAŠI PŠ PRISTEG

PAHULJICE PADAJTE - MIA I EMA