OBAVIJEST O PROJEKTU BESPLATNE PREHRANE U ŠKOLI
Autor: Kristina Peraić, 18. 12. 2017.

Poštovani roditelji,

Osnovna škola Benkovac ima priliku uključiti se u projekt koji bi učenicima osigurao besplatnu prehranu u školi. Uvjet da bi Vaše dijete bilo uključeno u program školske prehrane je da prihodi vašeg kućanstva ne prelaze iznos od 2 000,00 kn po članu kućanstva (u razdoblju od 1.1.2017. do 31.8.2017.). Zajedničko kućanstvo čine svi članovi obitelji koji dijele isti životni/stambeni prostor.

Ukoliko ste zainteresirani da Vaše dijete bude uključeno u školsku prehranu molimo Vas da do 20. 12. 2017. dostavite Potvrda Porezne uprave o prihodima ostvarenim u razdoblju od 1.01.2017. godine do 31.08.2017. godine za svakog punoljetnog člana kućanstva. Također je potrebno popuniti Zamolbu i Izjavu koju možete preuzeti na web stranici škole ili u školi kod školskog psihologa.

Dokumentacija se predaje u uredu psihologa.

S poštovanjem,
 Tonći Kuman, ravnatelj